



Насосна станція (шкоджена або не має оригінального паковання) SEQUOIA SAPS800-B
6 099,17 ₴
4 999 ₴
- В наявності
- Код: SAPS800-B
+380 (98) 029-54-70
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужність 800 Вт; Максимальна продуктивність 3400 л/год; Максимальний тиск 4.0 бара; Висота напору 40 м; Максимальна глибина занурення 8 м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 10.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 місяців |
| Гідроакумулятор | Да |
| Діаметр патрубка | 1 |
| Довжина кабелю живлення | 1.2 м |
| Захист від перевантаження | Так |
| Клас ізоляції | B |
| Комплектація | Насосна станція в зборі |
| Максимальна висота напору (Нmax) | 40 м |
| Максимальна продуктивність (Qmax) | 3400 л/год |
| Максимальна температура води | 35 |
| Максимальний тиск води | 4 бар |
| Максимальний розмір частинок у воді | 5 мм |
| Матеріал вала | Неіржавка сталь |
| Матеріал корпусу | Технополімер |
| Механічне ущільнення | Керамографіт |
| Потужність двигуна | 0.8 л.с. |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Обмотка двигуна | Мідь |
| Об'єм гідроакумулятора | 24 л |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Тип | насосна станція |
| Тип двигуна | безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 999 ₴


