Двигун Бензиновий, SQ196-4T; Потужність 4.78 кВт; Ширина захоплення 53 см; Глибина прибирання снігу 50 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 58 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 місяців |
| Двигун | Бензиновий, SQ196-4T |
| Діаметр шнека | 24 см |
| Диференціал | Немає |
| Колеса | колеса з Глибоким проєктором |
| Кількість передач | 5 вперед/1 назад |
| Комплектація | Елемент кріплення |
| Максимальна глибина снігу | 50 |
| Максимальна дальність викидання снігу | 8 м |
| Потужність двигуна | 4.78 л.с. |
| Номінальні оберти | 3600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 3 |
| Підігрів ручок | Немає |
| Привід руху (самохідна) | Да |
| Тип снігоприбирача | двоступеневий |
| Тип шнека | сталевий |
| Трансмісія | Да |
| Керування дальністю викиду | блок керування |
| Керування напрямком викиду | блок керування |
| Фара | Немає |
| Ширина захоплення снігу | 53 см |
| Електростартер | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 998,87 ₴










