Інверторний генератор FOGO F3001iS
Інверторний бензиновий генератор FOGO F3001IS призначений для резервного енергопостачання будинку, кемпіга, торгових павільйонів та ін. Невеликі розміри інверторного генератора Фого дозволяють перевозити його в будь-якому автомобілі. >
Особливості однофазного бензинового генератора ФОГО F3001IS
- Стабільна частота 50 Гц
- Інверторна технологія
- Стабілізація напруги ± 1%
- Низький рівень THD ≤ 3%
- Надтихий 90 дБ(А)
- Вага всього 25 кг
- Можливість синхронізації двох генераторів F 3001 IS для підсумовування потужності
- Розетка та кабелі 12 В 8,3 А для заряджання акумуляторних батарей
- Розетка 230 В 16 А
- Сигналізація навантаження
- Захист від навантаження
- Індикатор низького рівня масла
Напруга - 230 В
Максимальна потужність - 2.5 кВт
Номінальна потужність - 2.3 кВт
Ток-10 А
Паливо - бензин Аі95
Паливний бак-4,5 л
Двигун - Rato R 8120-Vi
Об'єм двигуна - 79,7 куб.см
Об'єм олії - 0,38 л
Споживання палива при навантаженні 50/100% - 0,9/1,5 л/год
Вага - 25 кг
Габарити,ДхШхВ - 52х32х46 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fogo |
| Країна виробник | Польща |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 7 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2.3 кВт |
| Максимальна потужність | 2.5 кВт |
| Повна потужність | 2.5 кВА |
| Режим роботи | Аварійний |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | RATO R 8120-Vi |
| Об'єм двигуна | 79.7 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.38 л |
| Об'єм паливного бака | 4.5 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 0.9 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 520 мм |
| Висота | 460 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Вага | 25 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 90 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 898,83 ₴







