Далекомір лазерний SIGMA 50 м 5 функцій (3727411)
1 524 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3727411
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Далекомір лазерний SIGMA 50 м
Далекомір SIGMA призначений для вимірювання відстаней із застосуванням лазерного променя.
Особливості далекоміра лазерного СІГМА 50 м
- Високоякісний приймальній пристрій
- Яскрава точка-вказівник видно на великій відстані
- Самокалібрування
- 5 функцій: поодинокі виміри; безперервні вимірювання — для пошуку мінімальної відстані між об'єктами; розрахунок сторін (за теореєм Піфагора) — дає змогу вимірювати відстань між точками, а також розміри об'єктів без безпосереднього доступу до них; Обчислення площі; обчислення обсягу
- Додавання та віднімання — можливість здійснювати арифметичні дії з вимірами
- Запис/читання/видалення отриманих значень (30 величин)
- Клас пиловологозахисту IP54 дає змогу застосовувати прилад в умовах несприятливих чинників зовнішнього середовища
- Компактний розмір
- Прогумований корпус
- Підсвітка дисплея
Характеристики:
- Робочий діапазон: 50 м
- Точність вимірювання відстані: ±2 мм
- Опції одиниць виміру: метр/дюйм/фут
- Функція безперервного вимірювання: так
- Функція вимірювання площі: так
- Функція вимірювання об'єму: так
- Функція вимірювання за теоремою Піфагора: повний режим
- Функція додавання та віднімання вимірювань: так
- Мінімальне/максимальне значення: так
- Максимальна пам'ять: 30 величин
- Автоматичне заднє підсвічування: так
- Звук кнопок/клавиш: да
- Клас лазера: II
- Тип лазера: 635нм, <1mW
- Автоматичне увімкнення лазера: 15 сек
- Автоматичне вимкнення: 150 сек
- Температура зберігання: -20 °С / +60 °С
- Робоча температура: 0 °С / +40 °С
- Вологість зберігання: 20% - 80%RH
- Батарея: 1.5B, AAA, 2 шт
- Термін служби батарейок: 8000 поодиноких вимірювань
- Габаритні розміри: 112×50×25 мм
Комплектація
- Ручний далекомір: 1 шт
- Джерело живлення: 2 шт
- Інструкція користувача: 1 шт
- Чохол: 1 шт
- Ремінець: 1 шт
- Коробка: 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 635 нм |
| Точність вимірювання +/- | 0.2 мм |
| Максимальна дальність вимірювань | 50 м |
| Вимірювальна шкала | Метрична |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Додаткові функції | |
| Додавання/віднімання результатів вимірювання | Так |
| Обчислення площі | Так |
| Обчислення об'єму | Так |
| Живлення | Батарейки |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 200 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю, м | IP54 |
| Клас точності | 2 |
| Артикул | 3727411 |
| Маса брутто, кг | 0.228 |
| Маса нетто, кг | 0.204 |
| Максимальна температура довкілля, °C | +40 °C |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Об'єм, м3 | 0.000994 |
| Корпус | Прогумований |
| Мінімальна температура довкілля, °C | 0°С |
| Точність вимірювання | ±2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 524 ₴









