Hyundai HHY 10050FE ATS Генератор 7.5 кВт Автозапуск Електростартер AVR Мідна обмотка Легкий старт
54 600 ₴
- Немає в наявності
- Код: HHY 10050FE ATS
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
Бензиновий генератор Hyundai HHY 10050FE ATS
Фірмовий двигун із збільшеним моторесурсом:
- Крім стандартного маслорозбризкувача на шатунах, на двигунах даної серії вбудований масляний насос, за допомогою спроектованих масляних каналів гарантує примусове влучення масла до всіх механізмів двигуна для зниження тертя;
- Збільшені розміри впускного та випускного клапанів для швидкого заповнення та звільнення камери згоряння, що полегшують роботу двигуна, що у свою чергу позитивно впливає на моторесурс;
- Унікальна конструкція клапанів та головки двигуна виключає випадкове випадання клапана, що у свою чергу могло б стати причиною руйнування двигуна (у разі випадання клапана можуть бути пошкоджені такі запчастини як шатун, поршень, блок двигуна, головка блоку та ін.);
- Укріплені та збільшені коромисли клапанів також гарантують надійну та довговічну роботу двигуна;
Особливості генератора Хундаї HHY 10050FE ATS
- Система запуску EASY START - використовується автоматично для полегшення запуску генератора.
- Альтернатор - всі генератори Hyundai комплектуються тільки синхронними альтернаторами з мідною обмоткою. Обмотка з міді не перегрівається, витримує великі навантаження в порівнянні з іншими матеріалами, має відмінну струмовіддачу. Виготовляються на автоматичній лінії, що унеможливлює присутність дефектів пов'язаних з людським фактором, також застосовано покращене укладання проводів з додатковою фіксацією обмоток.
- AVR (автоматичний регулятор напруги) - виготовлена серійно, встановлені конденсатори підвищеної ємності та герметично заповнена компаундом для захисту від зовнішнього середовища.
- ATS - сучасна вбудована автоматика контролює момент припинення централізованого електропостачання, самостійно заводить генератор і переводить споживання електроенергії від генератора. Коли основне енергопостачання буде відновлено, процесор автоматично перемикає споживання електроенергії на централізоване енергопостачання та зупиняє бензиновий генератор. Завдяки вбудованому імпульсному зарядному пристрою, акумулятор бензогенератора завжди буде підтримуватися в зарядженому стані, тим самим гарантуватиме надійний та своєчасний запуск генератора.
- Фірмова, посилена сталева рама 32 мм - генератори 50-серії надійно захищені міцною металевою рамою з порошковим фарбуванням яка захищає від зовнішніх впливів і також унеможливлює вплив вібрації на всі компоненти генератора, у тому числі при максимальному навантаженні. Зменшення вібраційного навантаження гарантується також за рахунок антивібраційної системи, у тому числі за рахунок подвійних амортизаційних подушок.
- Місткий, сталевий бензобак - резервуар для бензину виготовлений з високоміцного металу. Він вміщує 25 літрів палива, а цього достатньо для 14 годин генерування електроенергії за середнього навантаження.
- Усі генератори проходять тестування стабільності роботи за температури від -25°С до 30°С.
Комплектація HHY 10050FE ATS : інструкція з експлуатації на генератор Hyundai HHY 10050FE ATS; гарантійний талон; ключ; дві вилки підключення; клеми підключення 12 V.
Вид палива-Бензин
Потужність максимальна/номінальна, кВт/кВа-8/7,5
Максимальний струм А-34,8
Напруга, В - 220
Тип запуску - ручний/електро/авто
Маса, кг - 96
Розетки - 1*32A/1*32A
Коефіцієнт потужності, cosφ - 1
Максимальний струм виведення 12, А - 8,3
Вихід ATS
Дисплей - LED-дисплей (3 до 1)
Місткість паливного бака, л - 25
Витрата палива, г/кВт*год≤ 406
Модель двигуна – IC 460
Тип двигуна - 1-циліндровий 4-тактний з повітряним охолодженням
Вихідна потужність двигуна, л. с. - 17
Об'єм двигуна, куб. см. - 460
Рівень шуму з відривом 7 м, дБ - 74
Батарея, А/год - 14
Габарити (ДхШхВ), см – 79,0х57,0х61,0
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyundai |
| Країна виробник | Китай |
| Час безперервної роботи | 14 годин |
| Вхід ATS | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність акумулятору | 14 Вт/год |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Максимальна потужність | 8 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 7.5 кВт |
| Номінальна сила струму | 34.8 А |
| Пікова потужність | 8 Вт |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Повна потужність | 8 кВА |
| Режим роботи | Аварійний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Колір | Чорний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 30 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск, Автоматичний запуск, Електростартер |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 96 кг |
| Висота | 610 мм |
| Довжина | 790 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Двигун | |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Марка двигуна | IC 460 |
| Потужність двигуна | 17 к. с. |
| Об'єм двигуна | 460 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Споживання палива | 3 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
- Ціна: 54 600 ₴
- Спосіб упаковки: Картона коробка









