



Scheppach ts 310 Циркулярна пилка 220В Диск 315 мм Пропил 83 мм
21 272 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4901305901
+380 (98) 029-54-70
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Циркулярна пилка Scheppach TS 310
Циркулярна пила Scheppach TS 310 прекрасно підійде для розпилювання деревини як на будівельній ділянці так та майстерні. Потужний двигун забезпечує оптимальну продуктивність різання.
- розширювачі столу
- регулювання висоти різання
- паралельний упор, різ під кутом
- колеса для легкого пересування
- рухомий стіл на підшипниках
Технічні характеристики ціркулярної пили Scheppach TS 310< /h3>
Напруга-220 В
Потужність-2,2 кВт
Висота пропилу при 45˚ - 60 мм, при 90˚ -0- 83 мм
Кількість оборотів-2800 об/хв
Діаметр диска -315 мм, 24 зуба
Розмір столу-800х550 мм
Розмір столу з розширювачем-800х950 мм
Висота-800 мм
Розмір рухомого столу-230х230 мм
Вихід для підключення пилососу-100 мм
Вага -58 кг
Розміри-1730х1370х1050 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 220 В |
| Потужність | 2.2 кВт |
| Діаметр диска | 315 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Кількість обертів диска | 280 об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Кількість зубців | 24 шт. |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Потужність двигуна подачі | 2.2 кВт |
| Глибина пропилу під 45 градусами | 60 мм |
| Глибина пропилу під 90 градусами | 83 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Загальні параметри | |
| Вага | 55.5 кг |
| Довжина | 800 мм |
| Висота | 850 мм |
| Розміри столу | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 550 мм |
| Висота столу | 850 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 272 ₴


