Циркулярна пилка Scheppach HS120o
Scheppach HS120o ідеальна пилка для розпилювання твердої деревини, лісоматеріалів.
- розпил під кутом 45 і 90 град
- розширювач столу
- гальванізований стіл
- колеса для транспортування
Технічні характеристики циркулярної пили Scheppach HS120o
Напруга-220 В
Потужність-2200 Вт
Глибина пропила 90/45 град-83/49 мм
Розмір столу-800х550 мм
Висота столу-800 мм
Кількість оборотів-2800 об/хв
Діаметр диска-315 мм
Вага-44 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 315 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 83 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Паралельний упор | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 538 ₴




