Циркулярна пилка Scheppach HS100E
- Scheppach HS100E циркулярна пилка для поперечного та поздовжнього пропилу матеріалів з дерева.
- два розширювальні столи
Технічні характеристики циркулярної пили Scheppach HS100E
Напруга-220 В
Глибина пропила 90/45 град- 73/48 мм
Розміри столу-640х445 мм
Розміри столу з розширювачами-940х945 мм
Потужність-1500 Вт
Кількість оборотів-6000 об/хв
Діаметр диска-250х30х2,4 мм,24 зуба
Розмір-950х850х1200 мм
Вага-25 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Глибина пропилу під 90 градусами | 75 |
| Діаметр диска | 250 мм |
| Кількість зубців | 24 |
| Потужність | 1.5 Вт |
| Потужність двигуна подачі | 1.5 |
| Кількість обертів холостого ходу | 6000 |
| Ширина пропилу | 75 мм |
| Розміри столу | |
| Довжина столу | 940 |
| Ширина столу | 625 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 43 655 ₴





