
Jet JTS-10 Циркулярна пилка 1500 Вт Диск 254 мм Пропил 80 мм
14 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: JTS-10
+380 (98) 029-54-70
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Циркулярна пилка Jet JTS-10
Циркулярна пилка Jet для використання в домашній майстерні.
Напруга - 220 В
Потужність-1500 Вт
Діаметр диска - 254х30 мм
Глибина пропилу 90/45 град-80/55 мм
Кут нахилу пили-0-45 град
Розмір столу - 940 х 640 мм
Габаритні розміри - 780 х 570 х 320 мм
Вага-37 кг
< /p>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 254 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 80 мм |
| Вага | 37 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Електричний |
| Напруга | 220 В |
| Ріжучий механізм | Дискова пила |
| Кут нахилу диска | 45 град. |
| Довжина столу | 940 мм |
| Ширина столу | 640 мм |
| Можливість стаціонарного кріплення | Да |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 1.5 Вт |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Діаметр диска | 254 мм |
| Глибина пропилу під 45 градусами | 55 |
| Глибина пропилу під 90 градусами | 80 |
| Комплектація | |
| Паралельний упор | Да |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Захисний кожух | Так |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 500 ₴


