Jet JPT-260 Фугувально-рейсмусний верстат, 220 В, 10000289M
від 105 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: JPT-260-230
Фуговально-рейсмусні верстат Jet JPT-260
Професійний фуговально-рейсмусні верстати для невеликих майстерень з обмеженим простором . Оптимальний в якості заміни рейсмусу і фуганку.
- регулювання глибини фугування
- огорожа ножового вала
- фугувальні столи з чавуну
- фугувальний упор з алюмінієвого профілю
- компонування з відкидним верхом
Напруга - 220 В
Потужність-2,6 кВт
Максимальна ширина заготовки-256 мм
Операція фугування:
Глибина стругання - 0-3,0 мм
Розміри столу фугування-1120 х 260 мм
Розміри фугувального упору - 900 х 110 мм
Нахил паралельного упору-0-45 град
Операція рейсмусовання:
Швидкість подачі 5,5 м/хв
Максимальна висота заготовки - 225 мм
Максимальна глибина стругання за один прохід - 3,5 мм
Максимальна глибина стругання за один прохід по всій ширині - 1,5 мм
Мінімальна довжина заготовки - 150 мм
Довжина рейсмусового столу - 540 мм
Кількість обертів - 5300 об/хв
Діаметр строгального валу - 70 мм
Розмір ножів-260х25х3,0 мм
Кількість ножів-3
Діаметр витяжного патрубка - 100 мм
Габаритні розміри - 1120х700х1000 мм
Вага-170 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Максимальна глибина стругання | 3.5 мм |
| Споживана потужність | 2.6 кВт |
| Тип верстата | Фуговально-рейсмусовий |
| Кількість обертів холостого ходу | 5300 об/хв |
| Ширина заготовки | 256 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 170 кг |
| Висота | 1000 мм |
| Довжина | 1120 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Додаткові параметри | |
| Діаметр строгального валу | 70 мм |
| Кількість ножів на валу верстата | 3 шт. |
| Максимальна ширина стругання | 256 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | новий |
- Ціна: від 105 500 ₴







