Скарбничка Stanley 1-12-136
Універсальний ручний рубанок для обробки різних порід деревини.
- просте плавне регулювання
- основа та "жаба" виконана з ковкого чавуну
- гострий ніж зі сталі А2
- ніж збільшеної товщини
Ширина ножа - 50 мм
Довжина -250 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Мексика |
| Матеріал корпусу рубанка | метал |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Ширина леза | 50 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 099,39 ₴



