Скринька для інструментів TRUPER CHP-20X
- металевий замок з вушком для замка
- міцний пластик
Розмір-500 х 230 х 270 мм
Вага-2,2 кг

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Truper |
| Країна виробник | Мексика |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴








