TRUPER CHP-17X Ящик для інструментів 430 х 230 х 250 мм
810 ₴
- Готово до відправки
- Код: CHP-17X
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик для інструментів TRUPER CHP-17X
- металевий замок із вушком для замку
- міцний пластик
Розмір-430 х 230 х 250 мм
Вага-1,7 кг

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Truper |
| Країна виробник | Мексика |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 810 ₴










