

Stanley Fatmax Heavy Duty 6-TR350 Ручний степлер для скоб та штифтів
2 105,95 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6-TR350
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Степлер Stanley Fatmax Heavy Duty 6-TR350
- завантаження скоби знизу, конструкція, що виключає заїдання скоби
- гумова накладка на рукоятці
- легкий литий корпус
- фіксатор рукоятки в нижньому положенні для зручності зберігання
Для скоб типу "G" /TRA700 (6, 8 10, 12, 14 мм) та шпильок типу "J" /18 (12 - 15 мм).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Кріпильний засіб | Скоби і цвяхи |
| Максимальна довжина цвяха | 15 мм |
| Максимальна довжина скоби | 14 мм |
| Мінімальна довжина цвяха | 12 мм |
| Мінімальна довжина скоби | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Важільний |
| Довжина скоби | 14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 105,95 ₴


