Електричний тельфер FORTE FPA 250
Кабель FORTE FPA 250 рекомендується використовувати в приватному господарстві, невеликих майстернях або гаражах.
Потужність— 540 Вт
Вантажопідйомність— 125 кг (без блоку) / 250 кг (з блоком)
Швидкість підйому— 10 м/хв (без блоку) / 5 м/хв (з блоком)
Висота підйому— 12 м (без блоку) / 6м (з блоком)
Вага-11 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Висота підйому | 12 м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 250 кг |
| Канатоємкість | 12 м |
| Потужність електродвигуна | 540 Вт/год |
| Тип обладнання | Таль |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 5 324,45 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка



