Електричний тельфер FORTE FPA 500
Електрична таль FORTE FPA 500рекомендується використовувати в приватному господарстві, невеликих майстернях або гаражах.
Технічні характеристики електричної талі FORTE FPA 500
Потужність— 1020 Вт
Вантажопідйомність— 250 кг (без блоку) / 500 кг (з блоком)
Швидкість підйому— 10 м/хв (без блоку) / 5 м/хв (з блоком)
Висота підйому— 12м (без блоку) / 6м (з блоком)
Вага-17 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Висота підйому | 12 м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 500 кг |
| Канатоємкість | 12 м |
| Потужність електродвигуна | 1020 Вт/год |
| Номінальна робоча напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип обладнання | Таль |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 7 487,14 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка



