Електричний тельфер FORTE FPA 1000
Електрична таль FORTE FPA 1000рекомендується використовувати в приватному господарстві або невеликих майстернях
Технічні характеристики електричної талі FORTE FPA 1000
Потужність— 1600 Вт
Вантажопідйомність— 500 кг (без блоку) /990 кг (з блоком)
Швидкість підйому— 8м/хв (без блоку) / 4 м/хв (з блоком)
Висота підйому— 12м (без блоку) / 6м (з блоком)
Вага-32 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Висота підйому | 12 м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 990 кг |
| Канатоємкість | 12 м |
| Потужність електродвигуна | 1600 Вт/год |
| Номінальна робоча напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип обладнання | Таль |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 32 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 13 657,02 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка



