Зварювальний генератор AGT WAGT 220 DC HSB
WAGT 220 DC HSB це генератор , за допомогою якого Ви можете виконувати зварювальні роботи та живити споживачів електроенергією. Генератор WAGT 220 DC HSB особливо користується популярністю у ремонтних бригад з ремонту тепломереж, будівельних бригад яким на майданчику потрібно мати на майданчику 220 і 380 В
Технічні характеристикиWAGT 220 DC HSB
Напруга-220(15,2А)/380 В(9,4А)
Потужність-3,5/6,5 кВА
Зварювальний струм-40-220А
ПВ 35%-220А
ПВ 60%-170А
Діаметр електрода до 4 мм
Двигун-Honda GX390
Потужність-13 к.с.
Бак-6,1 л
Споживання-313 г/кВт*годину
Розмір-810x540x560 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGT |
| Країна виробник | Румунія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 3 |
| Конструкція | Портативна |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Максимальна потужність | 6.5 кВт |
| Напруга | 380 В |
| Номінальна потужність | 6.5 кВт |
| Номінальна сила струму | 9.4 А |
| Повна потужність | 6.5 кВА |
| Режим роботи | Аварійний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 540 мм |
| Довжина | 810 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Марка двигуна | Honda |
| Потужність двигуна | 13 к. с. |
| Об'єм двигуна | 389 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 6.1 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 101 046 ₴


