


Фугувально-рейсмусний верстат Jet JPT-10B (707410M)
23 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: JPT-10B
+380 (98) 029-54-70
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фугувально-рейсмусний верстат Jet JPT-10B
Jet JPT-10B це фуговально-рейсмусний верстат призначений для експлуатації у домашній майстерні.
- колекторний двигун із захистом від перегріву
- фугування під кутом 0-45 град
- автоподача заготовок при рейсмусуванні 6 м/хв
- підставка для встановлення рейсмусу
- робочі столи з литого алюмінію
Потужність-1,5 кВт
Кількість оборотів-9000 об/хв
Діаметр стругального валу - 50 мм
Розмір ножів - 261х16,5х1,5 мм
Кількість ножів-2 шт
Максимальна ширина заготовки - 254 мм
Глибина стругання при фугуванні - 0-3 мм
Глибина стругання при рейсмусуванні - 0-2 мм
Максимальна глибина стругання за один прохід по всій ширині - 1,0 мм
Розмір фугувального столу-945х262 мм
Розмір фугувального упору - 635х125 мм
Довжина рейсмусового столу - 305 мм
Максимальна висота заготовки при рейсмусуванні - 120 мм
Діаметр витяжного штуцера - 100 мм
Габаритні розміри (ДхШхВ), мм - 980 х 470 х 1120 мм
Вага - 34 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Максимальна швидкість подачі | 6 м/сек |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Фуговально-рейсмусовий |
| Тип фуговально-рейсмусового верстата | Двосторонній |
| Кількість обертів холостого ходу | 9000 об/хв |
| Ширина заготовки | 254 мм |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Загальні параметри | |
| Вага | 34 кг |
| Висота | 1120 мм |
| Довжина | 980 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Додаткові параметри | |
| Діаметр строгального валу | 50 мм |
| Кількість ножів на валу верстата | 2 шт. |
| Максимальна ширина стругання | 254 мм |
| Довжина столу | 945 |
| Ширина столу | 262 |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 000 ₴


