SUNTECH SM-705 Дриль пневматичний
2 376 ₴
- В наявності
- Код: SM-705
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дрель пневматичний SUNTECH SM-705
Патрон-1-10 мм
Кількість оборотів-1800 об/хв
Витрата повітря-113 л/хв
Робочий тиск-6,5 бар
Вага-1,1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Suntech |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 1.1 кг |
| Внутрішній діаметр шланга | 10 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Максимальна кількість обертів | 1800 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Робочий тиск | 6.5 бар |
| Витрата повітря | 113 літр/хв |
| Тип патрона | Ключовий |
| Тип пневмодрилі | пряма |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 376 ₴


