Дріль алмазного свердління AGP DM160
AGP DM160 потужна дриль для свердління в бетоні або цегли як з подачею води так і без.
- 3-ступінчаста коробка передач забезпечує ідеальну швидкість різання та максимальний крутний момент
- захист від навантаження
- плавний пуск
- регулювання обертів
Технічні характеристики дриля AGP DM160
Напруга-220 В
Потужність-2000 Вт
Кількість швидкостей-3
Кількість оборотів-400-850;750-1640;1550-3450 об/хв
Діаметр шийки -60 мм
Діаметр свердління до 200 мм
Різьблення шпинделя-1-1/4 "
Вага-6,0 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGP |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 3450 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління | 200 мм |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип свердління | Сухе |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 848 ₴


