AGP SMD351L Свердлильний верстат металу на магнітній основі Діаметр свердління 35 мм
33 833 ₴
- В наявності
- Код: SMD351L
+380 (98) 029-54-70
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердлильна машина AGP SMD351L
Свердлильна машина на магнітному підставі AGP SMD351L для свердління в металі фрезами або спіральними свердлами отворів діаметром до 35 мм
Технічні характеристики свердлильної машини AGP SMD351L
Потужність-1100 Вт
Напруга-220В
Кількість швидкостей-1
Кількість обертів-450/270 об/хв
Діаметр свердління х глибина свердління(пільная фреза)-35 х 50 мм
Діаметр свердління х глибина свердління(спіральне свердло)-13х140 мм
Кріплення-швидкозамінні патрон для фрез
Сила магнітного утримувача-17000Н
Вага-14 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGP |
| Країна виробник | Тайвань |
| Діаметр свердла | 13 мм |
| Діаметр фрези | 35 мм |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Споживана потужність | 1100 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Кількість обертів холостого ходу | 450 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 14 кг |
| Додаткові параметри | |
| Глибина свердління | 140 мм |
| Максимальний діаметр свердління | 13 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 833 ₴


