DAISHIN SCR-50HG Мотопомпа для чистої води
16 479 ₴
- В наявності
- Код: SCR-50HG
+380 (98) 029-54-70
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мотопомпа DAISHIN SCR-50HG
Мотопомпа DAISHIN SCR-50HG призначена для поливу, подачі води на великі відстані, відкачування води з резервуарів та ін.
Продуктивність-520 л/хв
Напір - 32 м
Висота всмоктування - 8 метрів
Діаметр патрубка-50 мм, що всмоктує та подає
Двигун- Hard Gear170P
Потужність-4,0 л.с.
Паливо-бензин Аі92
Ємність бака-2,6 л
Захист від падіння рівня масла-ні
Розміри-49х38х38 см
Вага-26 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daishin |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 26 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 3 мм |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 32 м |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 1 град. |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Перекачувані середи | Живильна вода, Чиста вода, Технічна вода |
| Характеристики приводу | |
| Час автономної роботи | 3 годин |
| Ємність системи змащування | 0.6 л |
| Марка двигуна | Hard Gear170P |
| Об'єм двигуна | 170 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Витрата палива | 1.2 л/год |
| Тип палива | Бензин |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 2" |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна пропускна здатність | 520 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 479 ₴


