DAISHIN SST-80HX мотопомпа для напівбрудної води
23 680 ₴
- Готово до відправки
- Код: SST-80HX
+380 (98) 029-54-70
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мотопомпа DAISHIN SST-80HX
Мотопомпа DAISHIN SST-80HX призначена для перекачування води з частинками до 20 мм (дрібні камінці). p>
- При необхідності прочистити робочий механізммотопомпа SST-80HX легко розбирається, достатньо відкрутити 4 болти.
Технічні характеристики мотопомпи DAISHIN SST-80HX
Продуктивність-1000 л/хв
Напір - 23м
Висота всмоктування-8 метрів
Діаметр всмоктувального та подаючого патрубка-80 мм
Діаметр твердих частинок до 20 мм
Двигун-Honda GX160
Потужність-5.5 к.с.
< Паливо-бензин Аі92Ємність бака-3,8 л
Захист від падіння рівня масла-ні
Розміри-65х47х62 см
< Вага-50 кгХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daishin |
| Вага | 50 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 20 мм |
| Максимальна пропускна здатність | 60 куб.м/год |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 10 град. |
| Максимальний напір | 23 м |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр приєднувального патрубка | 3" |
| Характеристики приводу | |
| Ємність системи змащування | 0.6 л |
| Марка двигуна | Honda SX160 |
| Масляний датчик | Ні |
| Потужність двигуна | 4.1 кВт |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Тип палива | Бензин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 62 |
| Довжина | 65 |
| Ширина | 47 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 680 ₴


