DAISHIN SST-50HX мотопомпа для напівбрудної води
20 260 ₴
- Готово до відправки
- Код: SST-50HX
+380 (98) 029-54-70
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мотопомпа DAISHIN SST-50HX
Мотопомпа DAISHIN SST-50HX призначена для перекачування води з частками до 20 мм (дрібні камінці).
- При необхідності прочистити робочий механізм мотопомпа SST-50HX легко розбирається, досить відкрутити 4 болта.
Технічні характеристики мотопомпи DAISHIN SST-50HX
Продуктивність: 700 л/хв
Напір - 23м
Висота всмоктування-8 метрів
Діаметр всмоктувального і подає патрубка-50 мм
Діаметр твердих частинок до 20 мм
Двигун-Honda GX120
Потужність-4,0 л. с.
Паливо-бензин Аї92
Ємність бака-2,5 л
Захист від падіння рівня масла - немає
Розміри-49х38х28 см
Вага-24 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daishin |
| Вага | 24 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 20 мм |
| Максимальна пропускна здатність | 42 куб.м/год |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 10 град. |
| Максимальний напір | 23 м |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр приєднувального патрубка | 2" |
| Характеристики приводу | |
| Ємність системи змащування | 0.6 л |
| Марка двигуна | Honda SX120 |
| Масляний датчик | Ні |
| Потужність двигуна | 2.9 кВт |
| Об'єм паливного бака | 2.5 л |
| Тип палива | Бензин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 28 |
| Довжина | 49 |
| Ширина | 38 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 260 ₴


