Трубогиб UTOOL UPB-3
У комплектацію трубогибу UTOOL UPB-3 входять сегменти:1/2" , 3/4", 1", 1 1/4", 1 1/2", 2", 2 1/2", 3"
Максимальний тиск-196 кН
Діаметр труби-21,3-88,5 мм (3")
Товщина стінки труби-2,75-5 мм
Максимальна довжина ходу-320 мм
Робоче зусилля до 410 Н
Кількість натискань (без навантаження) до 110
Кількість натискань (під навантаженням) до 220
Розміри-760х875х715 мм< /p>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Utool |
| Довжина ходу штока | 320 мм |
| Максимальна товщина стінки труби | 6 мм |
| Максимальний діаметр труби | 88.5 мм |
| Максимальний кут вигину труби | 45 град. |
| Мінімальна товщина стінки труби | 2.75 мм |
| Мінімальний діаметр труби | 20 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 100 кг |
| Висота | 715 мм |
| Довжина | 760 мм |
| Ширина | 875 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри пуансонів | 1/2", 1 1/4", 2", 3/4", 1" |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 28 201 ₴




