Мотопомпа Koshin SERH-50V-BAA
< span style=""> Високонапірна мотопомпа Koshin SERH-50V-BAA< strong> використовується для поливу полів або гасіння пожежі. Діаметр вхід/вихід - 50 / 50 (25 ) мм
Подача-80 м
Висота всмоктування-5 м
Продуктивність- 430 л/хв
Тип стартера-ручний
Двигун-Honda GX160
Об'єм двигуна-163 куб.см
Макс. потужність-4,9 к.с.(при 3600 об/хв)
Паливо-бензин Аі 92
Об'єм бака-3,1 л
Час роботи на баку близько 2,2 години
Вага- 37 кг
Розміри - 555 х 450 х 468 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koshin |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 37 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина всмоктування | 5 м |
| Максимальна пропускна здатність | 430 куб.м/год |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 80 м |
| Мінімальна пропускна здатність | 0 куб.м/год |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Перекачувані середи | Технічна вода, Вода з домішками, Живильна вода |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 2" |
| Довжина | 535 мм |
| Ширина | 405 мм |
| Характеристики приводу | |
| Ємність системи змащування | 0.6 л |
| Марка двигуна | Honda GX 163 |
| Об'єм двигуна | 163 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 3.1 л |
| Тип палива | Бензин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час автономної роботи | 2.2 ч |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 43 611 ₴





