Мотопомпа Koshin SERH-50B-BAG
Високонапірна мотопомпа Koshin SERH-50B-BAG< /strong> використовується для поливу полів або гасіння пожежі.
- покращені довговічні ущільнювачі
- компактна конструкція
Діаметр вхід/вихід - 50 мм
Подача- 57 м
Висота всмоктування-8 м
Продуктивність - 440 л/хв
Тип стартера - ручний
Двигун-Honda GX160
Об'єм двигуна-163 куб.см
Макс. потужність-4,9 л.с.(при 3600 об/хв)
Паливо-бензин Аї 92
Об'єм бака - 3,1 л
Час роботи на баку близько 2,2 годин
Вага- 34 кг
Розміри - 535 405 440 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koshin |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 34 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Максимальна пропускна здатність | 440 куб.м/год |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 57 м |
| Мінімальна пропускна здатність | 0 куб.м/год |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Перекачувані середи | Технічна вода, Вода з домішками, Живильна вода |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 2" |
| Довжина | 535 мм |
| Ширина | 405 мм |
| Характеристики приводу | |
| Ємність системи змащування | 0.6 л |
| Марка двигуна | Honda GX 163 |
| Об'єм двигуна | 163 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 3.1 л |
| Тип палива | Бензин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час автономної роботи | 2.2 ч |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 28 681 ₴



