
Koshin KTH-100X-BAN Мотопомпа для брудної води, 100 мм, 1600 л/хв.
від 78 516,71 ₴
- Готово до відправки
- Код: 129334
+380 (98) 029-54-70
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мотопомпа Koshin KTH-100X-BAN
Мотопомпа Koshin KTH-100X-BAN < /strong>використовується для відкачування брудної води з котлованів та ям з частинками діаметрів до 27 мм.
- покращені довговічні ущільнювачі
- робоче колесо легко розбирається для прочищення
- компактна конструкція
- робоче колесо із високохромистої сталі
Діаметр вхід/вихід - 100 мм
Подача-30 м
Висота всмоктування-8 м
Продуктивність - 1600 л/хв
Тип стартера - ручний
Двигун-Honda GX340
Об'єм двигуна-337 куб.см
Макс. потужність-9,7 л.с.(при 3600 об/хв)
Паливо-бензин Аї 92
Об'єм бака - 6,1 л
Час роботи на баку близько 2 годин
Вага-85 кг
Розміри - 780 570 652 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koshin |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 85 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 27 мм |
| Максимальна пропускна здатність | 96 куб.м/год |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 30 м |
| Мінімальна пропускна здатність | 0 куб.м/год |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Перекачувані середи | Живильна вода, Технічна вода, Вода з домішками |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Характеристики приводу | |
| Час автономної роботи | 2 годин |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Марка двигуна | Honda GX 340 |
| Об'єм двигуна | 337 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 6.1 л |
| Тип палива | Бензин |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 652 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 4" |
| Довжина | 780 мм |
| Ширина | 570 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 78 516,71 ₴


