
Koshin KTH-50X-BAU Мотопомпа для брудної води, 50 мм, 700 л/хв.
від 48 151 ₴
- Готово до відправки
- Код: 129333
+380 (98) 029-54-70
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мотопомпа Koshin KTH-50X-BAU
Мотопомпа Koshin KTH-50X-BAU використовується для відкачування брудної води з котлованів і ям з частинками діаметрів до 20 мм.
- поліпшені довговічні ущільнювачі
- робоче колесо легко розбирається для прочищення
- компактна конструкція
- робоче колесо з высокохромистой стали
Діаметр вхід/вихід - 50 мм
Подача - 30 м
Висота всмоктування-8 м
Продуктивність: 700 л/хв
Тип стартера - ручний
Двигун - Honda GX160
Об'єм двигуна-163 куб. см
Макс. потужність - 4,9 л. с.(при 3600 об/хв)
Паливо-бензин Аі 92
Обсяг бака - 3,1 л
Час роботи на баку близько 2,2 годин
Вага - 51 кг
Розміри - 646 х 488 х 509 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koshin |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 51 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 20 мм |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 30 м |
| Мінімальна пропускна здатність | 0 куб.м/год |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Перекачувані середи | Живильна вода, Технічна вода, Вода з домішками |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр приєднувального патрубка | 2" |
| Характеристики приводу | |
| Ємність системи змащування | 0.6 л |
| Марка двигуна | Honda GX 163 |
| Об'єм двигуна | 163 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 3.1 л |
| Тип палива | Бензин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час автономної роботи | 2.2 ч |
| Висота | 509 |
| Довжина | 646 |
| Максимальна пропускна здатність | 700 |
| Ширина | 488 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 48 151 ₴


