Акумуляторний обприскувач Jacto PJB-16
- Електронна панель з точним регулюванням: Нова панель підвищила зручність використання обприскувача. Наявність потенціометра спрощує його включення та дозволяє точно регулювати тиск відповідно до потреб. Тиск залишається незмінним під час нанесення, незалежно від рівня заряду акумулятора.
-
Надійність і довговічність є основними характеристиками нового насоса JEP-80. Завдяки більшій ємності нового акумулятора JB-1680 автономність роботи збільшилася на 25%.
-
М'які наплічні ремені забезпечують додатковий комфорт для довгих годин роботи. Крім того, ручка для перенесення полегшує транспортування Jacto PJB-16.
- Зручна рукоятка. Внутрішній фільтр запобігає можливому засміченню. Блокування спускового гачка утримує потік відкритим, уникаючи надмірних зусиль на руку оператора.
- Швидкороз'ємне з'єднання для шлангів полегшує під'єднання та переміщення шланга під час обприскування.
Об'єм-16 літрів
Діаметр заливної горловини - 115 мм
Розміри (ДхШхВ)- 385 х 190 х 470 мм
Суха вага-4,4 кг
Довжина розпилювальної трубки - 600 мм
Довжина шланга - 1350 мм
Тип насоса - діафрагмовий
Максимальний тиск - 4,8 бар
Витрата рідини - 2,1 л/хв
Напруга-14,5 В
Ємність батареї - 5800 мАч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jacto |
| Країна виробник | Бразилія |
| Довжина розпилювальної трубки | 60 см |
| Довжина шланга | 1350 см |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Загальна вага | 24 кг |
| Об'єм бака | 16 л |
| Продуктивність | 1.9 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Колір | Синій |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 4.1 бар |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 10.8 В |
| Тривалість автономної роботи | 4 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 000 ₴



