

Розпірна штанга Штатив для нівеліра STARK LLTP-2800 2.8 м з сумкою для зберігання
1 690 ₴
- Готово до відправки
- Код: 290050016
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора телескопічна для нівеліру STARK LLTP-2800 2,8 м - призначена для встановлення нівелірів на зручній для користувача висоті. Опора легко фіксується між підлогою та стелею. Завдяки довжині 2,8 м – підходить для використання в приміщеннях із невисокими стелями.
Розпірна штанга STARK LLTP-2800 виготовлена з легкого та міцного матеріалу, завдяки чому не гнеться навіть при інтенсивному використанні.
Можливість змінювати довжину штативу для нівеліра STARK LLTP-2800 дозволяє її використовувати в приміщеннях висотою до 280 см, а при транспортуванні та зберіганні вона не займе багато місця.
Наявність сумки для зручності зберігання та транспортування телескопічної опори.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Область застосування | для нівелірів, Для лазерних приладів |
| Різьба штатива | 5/8" |
| Максимальна робоча висота | 2.8 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 1100 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Плечовий ремінь | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 690 ₴


