


DeWalt DWE315KT Реноватор з набором приладдя
11 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWE315KT
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багатофункціональний інструмент DeWalt DWE315K
- DeWalt DWE315K оснащений безключовою заміною насадок
- Зручна ергономічна гумова рукоятка дозволяє надійно утримувати DWE315K
- Регулювання обертів дозволяє працювати з різними матеріалами: дерево, метал, пластик та ін.
- У комплект багатофункціонального інструменту DeWalt DWE315K входить універсальний адаптер для можливості роботи з насадками інших виробників, наприклад Bosch, Makita та ін. >
-
Насадка для підключення до пилососу
-
Обмежувач глибини різання/напрямна для прямого різання
Технічні характеристики багатофункціонального інструменту DeWalt DWE315K
Потужність-300 Вт
Кількість оборотів-0-22000 об/хв
Амплітуда коливань-4 мм
Вага-1,47 кг
Комплект поставки багатофункціонального інструменту DeWalt DWE315K:валіза T-STAK Kitbox, насадка для дерева в тому числі містить цвяхи,пилка для швидкого різання деревини,пилка для виконання точних різів у деревині,напівкругла деревині,напівкругла насадка для видалення матеріалу, насадка-скребок для видалення матеріалу, підошва для шліфування, шліфлисти 25 шт, універсальний адаптор, шестигранний ключ, насадка для підключення до пилососу, обмежувач глибини різу/напрямна для прямого різу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.47 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безключова заміна оснащення | Да |
| Плавне регулювання швидкості | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 399 ₴


