
Stark WP80 Мотопомпа для перекачування чистої води з цистерни, річки, каналу (240060040)
10 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 240060040
+380 (98) 029-54-70
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мотопомпа Stark WP80
Мотопомпа для води Stark WP80 ідеальна для зрошення полів, перекачування води в рибних ставках, чищення басейнів або боротьби з вогнем. Можна використовувати для епізодичного відкачування води середньої забрудненості.- Професійний гільзований двигун з верхнім розташуванням клапанів та високим моторесурсом не менше 2000 м/год* повний аналог двигуна НОNDA.
*при виконанні вимог інструкції та використанні якісних витратних матеріалів.
-
Захист двигуна від низького рівня масла.
-
Збільшений повітряний фільтр дозволяє зменшити рівень шуму.
-
Датчик рівня масла
-
Великий паливний бак
-
Легкий запуск двигуна в будь-яку погоду (швидкий старт).
-
Невеликі габарити
-
Економічний двигун з верхнім розташуванням клапанів та повітряним охолодженням
Тип двигуна-чотиритактний
Потужність, л/с/кВт-6,5/4,8
Об'єм паливного бака, л-3,6
Об'єм масляної системи, л-0,6
Продуктивність, л/хв-1000
Макс. глибина всмоктування, м-8
Максимальна висота напору, м-30
Діаметр патрубка, мм-75
Час безперервної роботи, год-2,5
Вага, кг-29
Розмір, мм-550х430х465
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 24 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 8 мм |
| Максимальна пропускна здатність | 60 куб.м/год |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 30 м |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Перекачувані середи | Технічна вода, Чиста вода, Живильна вода |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 465 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 3" |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Характеристики приводу | |
| Ємність системи змащування | 0.6 л |
| Марка двигуна | Loncin |
| Масляний датчик | Так |
| Потужність двигуна | 4.8 кВт |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Витрата палива | 1 л/год |
| Тип палива | Бензин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 000 ₴


