Циркулярна пилка Scheppach HS80
- ідеально підходить для мобільного використання
- паралельний упор
- висувний розширювач столу
Потужність - 1,2 кВт
Кількість оборотів- 6000 об/хв
Діаметр диска -210 х 30 мм, товщина 2.5 мм, 20 зубів
Глибина пропила 90/45 град - 48/45 мм
Вага брутто/нетто - 18/16 кг
Розміри-490 х 320 х 340 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 18 г |
| Висота | 340 мм |
| Висота | 340 |
| Глибина пропилу під 45 градусами | 45 |
| Глибина пропилу під 90 градусами | 48 |
| Діаметр диска | 210 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Довжина | 490 |
| Кількість зубців | 20 |
| Потужність | 1.2 Вт |
| Кількість обертів холостого ходу | 6000 |
| Ширина | 320 мм |
| Ширина | 320 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 43 655 ₴



