Циркулярна пилка Scheppach Precisa 3.0
- Модернізована модель найбільш популярної циркулярної пили для професійного використання
- Литий залізний стіл
- Рухомий каретка та розширювачі столу купуються окремо
Напруга-380 В
Кількість оборотів-4100 об/хв
Діаметр диска-280 мм, 40 зубів
Швидкість різу-50 м/сек
Розмір столу-800 х 500 мм
Висота столу - 850 мм
Висота пропилу-0-90 мм
Кут нахилу пили-0-45 град
Діаметр патрубка для пилососа-100 мм
Вага-160 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина пропилу під 90 градусами | 90 мм |
| Діаметр диска | 280 мм |
| Кількість зубців | 40 шт. |
| Потужність | 3.2 кВт |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів холостого ходу | 4100 об/хв |
| Розміри столу | |
| Висота столу | 850 мм |
| Ширина столу | 560 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 160 |
| Висота | 11700 |
| Довжина | 1550 |
| Довжина столу | 800 |
| Ширина | 700 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 43 655 ₴



