Циркулярна пила Scheppach Precisa 3.0
Циркулярна пила Scheppach Precisa 3.0 компактний форматно-розкрійний верстат для невеликої столярної майстерні. Пила укомплектована пересувний кареткою код 1901302811, подовжувачем рухомого столу код 1901302702, направляючої планкою 2000мм код 1901302810.
- Модернізована модель найбільш популярною циркулярної пилки для професійного використання
- Литий залізний стіл
- Рухома каретка і подовжувачі столу купуються окремо
Напруга-220 В/Потужність 2,6 кВт
Напруга-380 В/Потужність-3,2 кВт
Кількість обертів-4100 об/хв
Діаметр диска-280 мм, 40 зубів
Швидкість реза - 50 м/сек
Розмір столу-800 х 500 мм
Висота столу - 850 мм
Висота пропилу-0-90 мм
Кут нахилу пили-0-45 град
Діаметр патрубка для пилососа-100 мм
Вага-160 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр диска | 280 мм |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 160 кг |
| Довжина | 1550 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 11700 |
| Висота столу | 850 |
| Глибина пропилу під 90 градусами | 90 |
| Довжина столу | 800 |
| Довжина столу | 800 |
| Кількість зубців | 40 |
| Потужність | 2.6 Вт |
| Кількість обертів холостого ходу | 4100 |
| Ширина столу | 560 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 655 ₴



