



Konner&Sohnen KSB 33i S Інверторний генератор 3 кВт Ручний стартер Чиста синусоїда Мідна обмотка
24 699 ₴
- Немає в наявності
- Код: KSB 33i S
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Генератор інверторний Konner&Sohnen KSB 33i S
Інверторний генератор Konner&Sohnen KSB 33i S 3.0 кВт — універсальне джерело живлення для дому, активного відпочинку чи надзвичайних ситуацій. Компактний, легкий і зручний у транспортуванні. Ідеально підходить для кемпінгу, подорожей, риболовлі й резервного живлення будинку, магазину, офісу.
Переваги інверторного генератора КоннерЗонен KSB 33i S
- Забезпечує стабільну вихідну напругу правильної синусоїдальної форми, що підходить для надійної роботи чутливої електроніки.
- Компактний розмір цієї моделі дозволяє брати його з собою куди завгодно. Він стає надійним помічниками під час відпочинку на природі, кемпінгу, на риболовлі, забезпечуючи необхідною енергією.
- Режим економії палива ECONOMY MODE зменшує витрати палива при малих навантаженнях завдяки зниженню оборотів двигуна.
- У генераторах інверторного типу KS Basic встановлено високоякісний безщітковий альтернатор зі 100% мідною обмоткою. Надійний та компактний альтернатор на постійних магнітах, може витримувати максимальні навантаження без ушкоджень, гарантує тривалу надійну роботу генераторної установки.
- Сучасний, продуманий дизайн корпусу не лише надає естетичності, а й сприяє стабільній роботі пристрою. Шумопоглинаючі матеріали знижують рівень шуму до 68 дБ на відстані 7 метрів, що робить генератор комфортним у використанні як вдома, так і на природі.
| Напруга, B | 230 |
| Максимальна потужність, кВт | 3.3 |
| Номінальна потужність, кВт | 3.0 |
| Коефіцієнт потужності, cosφ | 1 |
| Частота, Гц | 50 |
| Максимальний струм, А | 14.3 |
| Розетки | 2 × Schuko 230 V |
| Тип запуску | Ручний |
| Ємність паливного баку, л | 4 |
| Час роботи при навантаженні 50%, год*** | 5.9 |
| Рівень шуму, LpA (7m)/LwA, дБ | 68/95 |
| Модель двигуна | KSB 170i |
| Об’єм двигуна, см3 | 150 |
| Тип двигуна | 4-тактний бензиновий |
| Потужність двигуна, к.с. | 5 |
| Ємність масляного картера, л | 0.4 |
| Клас захисту | IP23M |
| Комплектація | Генератор, Упаковка, Інструкція, ключ свічковий, викрутка РН2 6,0 мм |
| Габарити нетто, мм | 492×285×460 |
| Габарити брутто, мм | 525×325×550 |
| Вага нетто, кг | 21.5 |
| Вага брутто, кг | 23.5 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 14.3 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Максимальна потужність | 3.3 кВт |
| Повна потужність | 3.3 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Аварійний |
| Час безперервної роботи | 5 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Пікова потужність | 3.3 Вт |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Колір | Зелений |
| Двигун | |
| Марка двигуна | KSB 170i |
| Об'єм двигуна | 150 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.4 л |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Потужність двигуна | 5 к. с. |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 492 мм |
| Висота | 460 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Вага | 21.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 35 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 699 ₴
- Спосіб упаковки: Картона коробка


