Інверторний генератор Konner&Sohnen KSB 31i
Інверторний генератор 2.8 кВт KSB 31i від німецької марки Könner & Söhnen® - надійне джерело автономного живлення для дому, дачі, кемпінгу або виїзних робіт. Напруга — 230 В. Потужність: 3,0 кВт (макс) / 2,8 кВт (номінальна). Завдяки новітній конструкції генератор став доступним за ціною — майже на рівні зі звичайним АВР-генератором, а інверторна технологія забезпечує стабільну й чисту синусоїду, що дозволяє безпечно використовувати його для чутливої електроніки та сучасної техніки.Компактний і зручний для транспортування. Оснащений надійним 4-тактним двигуном стандарту EURO 5 — економним, потужним і екологічним. Альтернатор з 100% мідною обмоткою гарантує стабільну роботу.
Переваги генератора КоннерЗонен KSB 31i
- Доступна ціна — завдяки новітній конструкції генератор став доступним за ціною, майже на рівні зі звичайним АВР-генератором.
- Стабільна та безпечна робота з чутливою технікою – завдяки інверторній технології генератор підходить для медичного обладнання та цифрової електроніки.
- Компактність і мобільність – зручний для транспортування та зберігання, легко брати з собою на природу чи переміщати між локаціями.
- Екологічність та ефективність – двигун відповідає стандарту EURO 5, що забезпечує менше шкідливих викидів і стабільну роботу за будь-якої погоди.
- Надійний альтернатор з мідною обмоткою – гарантує довговічність, стабільну генерацію електроенергії та захист від перегріву.
| Напруга, B | 230 |
| Максимальна потужність, кВт | 3.0 |
| Номінальна потужність, кВт | 2.8 |
| Частота, Гц | 50 |
| Максимальний струм, А | 13 |
| Розетки | 1 x Schuko 230 V |
| Тип запуску | ручний |
| Ємність паливного баку, л | 5 |
| Час роботи при навантаженні 50%, год*** | 4 |
| Рівень шуму, LpA (7m)/LwA, дБ | 71/96 |
| Модель двигуна | KSB 210i |
| Об’єм двигуна, см3 | 208 |
| Тип двигуна | бензиновий 4-тактний |
| Потужність двигуна, к.с. | 5.4 |
| Ємність масляного картера, л | 0.6 |
| Клас захисту | IP23M |
| Габарити нетто, мм | 495×385×495 |
| Габарити брутто, мм | 505×405×510 |
| Вага нетто, кг | 23 |
| Вага брутто, кг | 25.0 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 13 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Максимальна потужність | 3 кВт |
| Повна потужність | 3 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Аварійний |
| Час безперервної роботи | 4 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Пікова потужність | 3000 Вт |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Колір | Зелений |
| Двигун | |
| Марка двигуна | KSB 210i |
| Об'єм двигуна | 208 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 5 л |
| Потужність двигуна | 5.4 к. с. |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 1 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 495 мм |
| Висота | 495 мм |
| Ширина | 385 мм |
| Вага | 23 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 35 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 499 ₴









