Генератор інверторний Konner&Sohnen KS 8100iE 1/3 ATSR 220/280В 8кВт Електростартер
74 599 ₴
- Немає в наявності
- Код: KS 8100iE 1/3 ATSR
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інверторний генератор Konner&Sohnen KS 8100iE 1/3 ATSR
Інверторний генератор 8.5 кВт від Könner & Söhnen — потужне та надійне джерело електроенергії з системою VTS, що дозволяє працювати в одно- та трифазному режимах без втрати потужності. Оснащений двигуном K&S стандарту EURO V, економічним режимом, підтримкою АВР, системою запуску 3-в-1. LED-дисплей, USB-виходи, з розетками 1×16A (230B),1×32A (230B),1×32A (230B), альтернатор з мідною обмоткою та комплект для транспортування забезпечують комфорт та довговічність. Підходить для живлення чутливої електроніки,такої як мед. обладнання, аудіо- та відеотехніка, стабільно працює навіть при високих навантаженнях.
- ІНВЕРТОРНА ТЕХНОЛОГІЯ З ВИСОКОЮ ПОТУЖНІСТЮ. Вбудований електронний блок з мікропроцесорним керуванням контролює роботу генератора та забезпечує стабільну вихідну напругу 230В 50Гц правильної синусоїдальної форми, що підходить для надійної роботи чутливої електроніки.
- СИСТЕМА VTS (ПЕРЕМИКАЧ ТИПУ НАПРУГИ). Генератор оснащений системою VTS (Voltage Transfer Switch) — системою перемикання типу напруги. Завдяки даній системі, генератор може працювати як у режимі 1 фази, так і у режимі 3-х фаз з максимальною потужністю 8,5 кВт.
- РОБОТА З ЗОВНІШНЬОЮ АВР KS ATS 4/25 Gasoline. Генератор має можливість підключення зовнішньої системи АВР (автоматичного введення резерву). Блок автоматично запускає генератор і перемикає навантаження на нього при відключенні основного джерела живлення та автоматично зупиняє роботу генератора при відновленні центрального електропостачання. Вихід АВР має 8-контактний роз’єм для підключення блоку автоматичного введення резерву
- ПОЛЕГШЕНА СИСТЕМА ЗАПУСКУ ДВИГУНА 3 В 1. Універсальний вмикач двигуна 3 в 1 для максимально легкого та зручного запуску генератора, поєднує функції паливного крану, повітряної заслонки та електричного запуску двигуна.
- ЕКОНОМІЧНИЙ РЕЖИМ. Режим економії палива ECONOMY MODE зменшує витрати палива до 50% при малих навантаженнях завдяки зниженню обертів двигуна.
| Напруга, B | 230/400 |
| Максимальна потужність, кВт | 8.5 (230В)/8.5 (400В) |
| Номінальна потужність, кВт | 8.0 (230В)/8.0 (400В) |
| Коефіцієнт потужності, cosφ | 1 |
| Частота, Гц | 50 |
| Максимальний струм, А | 36.9A / 15.35A |
| Розетки | 1xSchuko 230V, 1xCEE 230V 32A, 1xCEE 400V 16A |
| Тип запуску | електро |
| Ємність паливного баку, л | 20 |
| Час роботи при навантаженні 50%, год*** | 6 |
| Led дисплей | лічильник мотогодин, частота, вольтаж |
| Рівень шуму, LpA (7m)/LwA, дБ | 70/97 |
| USB-виходи | USB 3.0 + Type C |
| Модель двигуна | KS 480i |
| Об’єм двигуна, см3 | 458 |
| Тип двигуна | бензиновий 4-тактний |
| Потужність двигуна, к.с. | 16 |
| Вихід ATS | + |
| Ємність масляного картера, л | 1.1 |
| Ємність акумулятора, А·год | 1.6 |
| Клас захисту | IP23M |
| Комплектація | Генератор, інструкція, пакування, чохол для аксесуарів, свічковий ключ, викрутка, транспортувальна ручка, 2×транспортувальне колесо |
| Габарити нетто, мм | 715×505×555 |
| Габарити брутто, мм | 730x520x580 |
| Вага нетто, кг | 68 |
| Вага брутто, кг | 71.0 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 та 3 |
| Напруга | 380 В |
| Номінальна сила струму | 36.9 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 8 кВт |
| Максимальна потужність | 8.5 кВт |
| Повна потужність | 8.5 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Аварійний |
| Час безперервної роботи | 6 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Пікова потужність | 8.5 Вт |
| Ємність акумулятору | 1.6 Вт/год |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Колір | Зелений |
| Вхід ATS | Так |
| Двигун | |
| Марка двигуна | KS 480i |
| Об'єм двигуна | 458 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 20 л |
| Потужність двигуна | 16 к. с. |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 715 мм |
| Висота | 555 мм |
| Ширина | 505 мм |
| Вага | 71 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Автоматичний запуск, Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 35 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 599 ₴









