Konner&Sohnen KS 8100iE ATSR Генератор інверторний 8 кВт Електростартер Чиста синусоїда Мідна обмотка
67 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: KS 8100iE ATSR
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інверторний генератор Konner&Sohnen KS 8100iE ATSR
- Інвертор з високою потужністю 8 кВт для надійного електропостачання чутливих електричних пристроїв та комп'ютерів
- Адаптовано для підключення автоматичного введення резерву (ATS), що забезпечує безперебійне електропостачання у разі відмови основної мережі. Генератор має можливість підключення системи АВР (автоматичного введення резерву). Блок автоматично запускає генератор і перемикає навантаження на нього при відключенні основного джерела живлення та автоматично зупиняє роботу генератора при відновленні центрального електропостачання. Вихід АВР має 8-контактний роз’єм для підключення блоку автоматичного введення резерву KS ATS 4/25 Gasoline.
- Надійність: включає відключення при низькому рівні масла, захист від перевантаження та захист від короткого замикання
- Покращена система запуску двигуна 3-в-1 для легкого запалювання. Універсальний вмикач двигуна 3 в 1 для максимально легкого та зручного запуску генератора, поєднує функції паливного крану, повітряної заслонки та електричного запуску двигуна.
- Висока мобільність з великими колесами та зручна ручка для легкого транспортування
- Режим економії палива ECONOMY MODE зменшує витрати палива до 50% при малих навантаженнях завдяки зниженню оборотів двигуна.
- Зручне розташування усіх функцій: багатофункційний LED-дисплей (лічильник мотогодин, вольтаж, частота), індикатори контролю стану генераторної установки, що сигналізують про робочий режим, спрацювання автомату захисту при перевантаженні або короткому замиканні, про низький рівень оливи, кнопка Reset для перезавантаження системи контролю та відновлення подачі напруги, два USB-виходи (5B/1A, 5B/2.1A), типова автомобільна розетка 12В, що дає можливість підключення широкого спектру автомобільних пристроїв, гаджетів та зарядки акумулятору, розетки 230В та клема заземлення.
- У генераторах інверторного типу Könner & Söhnen встановлено високоякісний безщітковий альтернатор зі 100% мідною обмоткою. Надійний та компактний альтернатор встановлений на постійних магнітах, у пластиковому кожусі та може витримувати максимальні навантаження без ушкоджень, гарантує тривалу надійну роботу генераторної установки.
- Інверторні генератори Könner & Söhnen оснащені транспортувальною системою для зручного переміщення. Два колеса та ручка, що підіймається під час переміщення генератора, забезпечують комфортне транспортування та мобільність агрегата.
| Напруга, B | 230 |
| Максимальна потужність, кВт | 8.5 |
| Номінальна потужність, кВт | 8.0 |
| Коефіцієнт потужності, cosφ | 1 |
| Частота, Гц | 50 |
| Максимальний струм, А | 34.8 |
| Розетки | 1 x Schuko 230 V, 1 x CEE 230 V 32 A |
| Тип запуску | Електро |
| Ємність паливного баку, л | 20 |
| Час роботи при навантаженні 50%, год*** | 7.1 |
| Led дисплей | Лічильник мотогодин, частота, вольтаж |
| Рівень шуму, LpA (7m)/LwA, дБ | 70/97 |
| Вихід 12В, А | 12В/8.3А |
| USB-виходи | 5В/1A, 5В/2.1A |
| Модель двигуна | KS 480i |
| Об’єм двигуна, см3 | 458 |
| Тип двигуна | бензиновий 1-циліндровий, 4-тактний, з повітряним охолодженням |
| Потужність двигуна, к.с. | 16 |
| Можливість паралельного підключення | - |
| Вихід ATS | + |
| Ємність масляного картера, л | 1.1 |
| Ємність акумулятора, А·год | 1.6 |
| Обмотка альтернатора | Мідь |
| Клас захисту | IP23M |
| Габарити нетто, мм | 600x510x560 |
| Габарити брутто, мм | 730x520x580 |
| Вага нетто, кг | 68 |
| Вага брутто, кг | 71.0 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 34.8 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 8 кВт |
| Максимальна потужність | 8.5 кВт |
| Повна потужність | 8.5 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Аварійний |
| Час безперервної роботи | 7.1 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Пікова потужність | 8.5 Вт |
| Ємність акумулятору | 1.6 Вт/год |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Колір | Зелений |
| Вхід ATS | Так |
| Двигун | |
| Марка двигуна | KS 480i |
| Об'єм двигуна | 458 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 20 л |
| Потужність двигуна | 16 к. с. |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Вага | 68 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Автоматичний запуск, Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 35 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 499 ₴









