Генератор інверторний Konner&Sohnen KS 6000iE S 5кВт Електростартер Чиста синусоїда Мідна обмотка
59 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: KS 6000iE S
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інверторний генератор Konner&Sohnen KS 6000iE S
- Економія палива досягається шляхом зменшення потужності підключених пристроїв, що скорочує споживання палива наполовину.
- Системи безпеки та високоякісного захисту від перевантажень і коротких замикань
- Шумозахисний кожух з мінімальним рівнем шуму робить цей генератор більш придатним для використання в міських умовах
- Вбудований транспортний комплект для легкої мобільності
- Ергономічна панель керування оснащена: LED-дисплеєм, перемикачем економічного режиму, а також кнопкою RESET для перезавантаження системи контролю (при спрацьовуванні автомата захисту) та відновлення напруги. Контроль всіх ключових показників робочого стану: захист від перевантажень, автоматична зупинка при низькому рівні мастила.
- У генераторах інверторного типу Könner & Söhnen встановлено високоякісний безщітковий альтернатор зі 100% мідною обмоткою. Надійний та компактний альтернатор встановлений на постійних магнітах, у пластиковому кожусі та може витримувати максимальні навантаження без ушкоджень, гарантує тривалу надійну роботу генераторної установки.
- Інверторні генератори Könner & Söhnen оснащені транспортувальною системою для зручного переміщення. Два колеса та ручка, що підіймається під час переміщення генератора, забезпечують комфортне транспортування та мобільність агрегата.
| Напруга, B | 230 |
| Максимальна потужність, кВт | 5.5 |
| Номінальна потужність, кВт | 5 |
| Коефіцієнт потужності, cosφ | 1 |
| Частота, Гц | 50 |
| Максимальний струм, А | 23.9 |
| Розетки | 1 x CEE 230 V 32 A |
| Тип запуску | Ручний/електро/авто |
| Ємність паливного баку, л | 11 |
| Led дисплей | Лічильник мотогодин, частота, вольтаж |
| Рівень шуму, LpA (7m)/LwA, дБ | 70/95 |
| Модель двигуна | KS 240i |
| Об’єм двигуна, см3 | 223 |
| Тип двигуна | бензиновий 1-циліндровий, 4-тактний, з повітряним охолодженням |
| Потужність двигуна, к.с. | 7.5 |
| Можливість паралельного підключення | - |
| Вихід ATS | Вбудована система АВР (ATS) |
| Ємність масляного картера, л | 0.7 |
| Ємність акумулятора, А·год | 1.6 |
| Обмотка альтернатора | Мідь |
| Габарити брутто, мм | 640х425х600 |
| Вага нетто, кг | 40 |
| Вага брутто, кг | 43.4 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 23.9 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Повна потужність | 5.5 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Аварійний |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Пікова потужність | 5.5 Вт |
| Ємність акумулятору | 1.6 Вт/год |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Колір | Зелений |
| Вхід ATS | Так |
| Двигун | |
| Марка двигуна | KS 240i |
| Об'єм двигуна | 223 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.7 л |
| Об'єм паливного бака | 11 л |
| Потужність двигуна | 7.5 к. с. |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 640 мм |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Вага | 40 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Автоматичний запуск, Ручний запуск, Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 35 град. |
| Тип акумулятора | GEL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 999 ₴









