Генератор інверторний Konner&Sohnen KS 6500iE 6 кВт Електростартер Правильна синусоїда Мідна обмотка
47 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: KS 6500iE
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інверторний генератор Konner&Sohnen KS6500iE
Генератор Konner&Sohnen 6500iE — сучасне автономне джерело живлення (6,5 кВт максимальна/ 6,0 кВт номінальна потужність) з правильною синусоїдою, безпечне для чутливої техніки.
Переваги інверторного генератора КонерСонен KS 6500iE:
- Підходить для сонячних електростанцій, медичного, телекомунікаційного та охоронного обладнання.
- Оснащений електростартером, потужним двигуном EURO 5, режимом ECONOMY MODE (до 50% економії палива).
- LED-дисплей, що показує вольтаж, частоту струму, кількість відпрацьованих мотогодин, зручна панель керування.
- Розетка змінного струму 1×16А (230В), розетка постійного струму 12B/8.3А, USB QC 3.0 + Type C.
| Напруга, B | 230 |
| Максимальна потужність, кВт | 6.5 |
| Номінальна потужність, кВт | 6.0 |
| Коефіцієнт потужності, cosφ | 1 |
| Частота, Гц | 50 |
| Максимальний струм, А | 28.6 |
| Розетки | 1 x Schuko 230 V, 1 x CEE 230 V 32 A |
| Тип запуску | електро |
| Ємність паливного баку, л | 17 |
| Час роботи при навантаженні 50%, год*** | 6 |
| Led дисплей | Вольтаж, частота, лічильник мотогодин |
| Рівень шуму, LpA (7m)/LwA, дБ | 70/97 |
| Вихід 12В, А | 12/8.3 |
| USB-виходи | USB QC 3.0 + Type C |
| Модель двигуна | KS 310i |
| Об’єм двигуна, см3 | 306 |
| Тип двигуна | Бензиновий 1-циліндровий, 4-тактний, з повітряним охолодженням |
| Потужність двигуна, к.с. | 10.4 |
| Ємність масляного картера, л | 0.8 |
| Ємність акумулятора, А·год | 1.6 |
| Обмотка альтернатора | Мідь |
| Клас захисту | IP23M |
| Комплектація | Генератор, інструкція, пакування, чохол для аксесуарів, свічковий ключ, викрутка, 2×транспортувальна ручка, 2×транспортувальне колесо |
| Габарити нетто, мм | 615×465×492 |
| Габарити брутто, мм | 745×490×505 |
| Вага нетто, кг | 42 |
| Вага брутто, кг | 48.0 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 28.6 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 6 кВт |
| Максимальна потужність | 6.5 кВт |
| Повна потужність | 6.5 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Аварійний |
| Час безперервної роботи | 6 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Пікова потужність | 6500 Вт |
| Ємність акумулятору | 1.6 Вт/год |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Колір | Зелений |
| Двигун | |
| Марка двигуна | KS 310i |
| Об'єм двигуна | 306 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.8 л |
| Об'єм паливного бака | 17 л |
| Потужність двигуна | 10.4 к. с. |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 615 мм |
| Висота | 492 мм |
| Ширина | 465 мм |
| Вага | 42 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 30 град. |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 199 ₴
- Спосіб упаковки: Картона коробка








