
Дриль алмазна STARK DD-2500-18 Сухе та мокре свердління до 180 мм 1 1/4" UNC 2500 Вт
4 698,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: 120010001
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дриль алмазного буріння STARK DD-2500-18
Алмазна дрель STARK DD-2500-18 для свердління отворів у твердих матеріалах (бетон, камінь) за допомогою алмазних коронок. Можна використовувати для сухого або вологого свердління.
Переваги дрилі алмазного свердління Штарк DD-2500-18
- Потужний двигун
- Підключення подачі води
- Мокре або сухе свердління
- Запобіжна муфта
- Професійний надміцний редуктор з алюмінієвого сплаву та стальними шестернями
- Додаткова рукоятка
- Можливість встановлювати на стійку
- Ергономічний дизайн
Напруга - 230 В
Максимальна потужність - 2500 Вт
Номінальні оберти- 1200 об/хв
Діаметр коронки 12-180 мм
Кріплення свердла- 1 1/4" UNC
Діаметр підключення води- 1/4" / 6,35 мм
Вага 12 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Китай |
| Тип свердління | Мокре |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Максимальний діаметр свердління | 180 мм |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Алмазна свердлильна установка |
| Область застосування | Бетон, Граніт, Залізобетон середньоармований, Залізобетон важкоармований, Залізобетон слабоармований, Мармур |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 698,90 ₴


