



Генератор інверторний Konner&Sohnen KSB 35i 3.2 кВт Ручний стартер Мідна обмотка Чиста синусоїда
18 299 ₴
- Немає в наявності
- Код: KSB 35i
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інверторний генератор Konner&Sohnen KSB 35i
Інверторний генератор Konner&Sohnen KSB 35i з максимальною потужністю 3,5 кВт забезпечує стабільну напругу 230В 50Гц, інверторна технологія забезпечує стабільну й чисту синусоїду, що дозволяє безпечно використовувати його для чутливої електроніки та сучасної техніки.Надійний двигун K&S відповідає стандарту EURO 5, а режим ECONOMY MODE знижує витрати палива. Панель керування має LED-дисплей, розетки 16А. Безщітковий альтернатор з мідною обмоткою витримує високі навантаження. Компактні розміри й опорні ніжки забезпечують зручність у використанні і стійкість.
Переваги генератора КоннерЗонен KSB 35i
- Інверторна технологія – забезпечує стабільну вихідну напругу правильної синусоїдальної форми, що підходить для надійної роботи чутливої електроніки.
- Надійне джерело живлення – ідеальний вибір для дому, дачі, кемпінгу чи робочого простору, особливо під час відключень електроенергії або в місцях без доступу до стаціонарного електропостачання.
- Компактні розміри – компактні розміри та мала вага інверторних генераторів ТМ «K&S Basic» роблять їх зручними у використанні, легко транспортуються та зберігаються.
- Економічний режим - режим економії палива ECONOMY MODE зменшує витрати палива при малих навантаженнях завдяки зниженню обертів двигуна.
- 100% мідна обмотка альтернатора – забезпечує стабільну генерацію електроенергії, зменшує ризик перегріву та продовжує термін експлуатації пристрою.
Генератор инверторный Konner&Sohnen KSB 35i 3.2 кВт Ручной стартер Медная обмотка Чистая синусоида
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 15.2 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 3.2 кВт |
| Максимальна потужність | 3.5 кВт |
| Повна потужність | 3.5 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Аварійний |
| Час безперервної роботи | 5.5 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Пікова потужність | 3.5 Вт |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Колір | Зелений |
| Двигун | |
| Марка двигуна | KSB 240i |
| Об'єм двигуна | 223 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 7.5 л |
| Потужність двигуна | 5.5 к. с. |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Висота | 460 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Вага | 26 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -5 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 30 град. |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 299 ₴
- Спосіб упаковки: Картона коробка


