Генератор інверторний EnerSol EPG-8000IOEA 7 кВт Електростартер Вихід ATS Мідна обмотка Чиста синусоїда
38 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: EPG-8000IOEA
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інверторний генератор EnerSol EPG-8000IOEA
Сучасний генератор інверторний 7 кВт EnerSol EPG-8000IOEA розроблений для використання в якості резервного джерела живлення приватних будинків, дач, майстерень та ін.
Можливість підключення блоку автоматичного запуску (купується окремо).
Характеристики генератора Енерсол EPG-8000IOEA
Номінальна потужність-7 кВт
Макисмальная потужність - 8 кВт
Напруга - 220 В
Тип стартера- електро/ручний
Струм - 30,4 А
Паливо - бензин
Об'єм бака - 25 л
Вага - 70 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 30.4 А |
| Частота струму | 40 Гц |
| Номінальна потужність | 7 кВт |
| Максимальна потужність | 8 кВт |
| Повна потужність | 8 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Аварійний |
| Час безперервної роботи | 8 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Колір | Синій |
| Вхід ATS | Так |
| Двигун | |
| Марка двигуна | Enersol GP460 |
| Об'єм двигуна | 460 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 2.8 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 70 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 999 ₴







