Гибкий вал Enar TDX
Гибкий вал Enar TDX подходит для глубинного вибратора Enar Dingo
-
Дополнительное усиление троса металлической крученой оплеткой
-
Додаткове каучукове посилення вала в місцях приєднання булави та двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enar |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина гнучкого валу | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 200 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка


