Генератор інверторний Konner&Sohnen KS 2100iG S Гібридний генератор Бензин-Газ 1.8кВт Чиста синусоїда Ручний стартер
36 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: KS 2100iG S
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Газобензиновий інверторний генератор інверторний Konner&Sohnen KS 2100iG
Переваги генератора КоннерСонен KS 2100iG
- Ідеальна синусоїда для чутливих пристроїв: забезпечує стабільну напругу 230В 50Гц, захищаючи вашу електроніку, як-от комп'ютери та медичні прилади, від пошкоджень, гарантує їхню надійну роботу.
- Універсальне живлення з подвійним паливом: легко перемикайтеся між бензином і газом (пропан-бутан), обирайте гнучкість і економію. Усе необхідне для підключення до газового балона входить у комплект.
- Тиха робота для вашого комфорту: насолоджуйтеся мінімальним рівнем шуму (62 дБ), ідеальний для використання в житлових зонах або на природі.
- Економія палива з режимом ECO: знижує споживання палива до 50% при малих навантаженнях, автоматично регулює оберти двигуна, що подовжує час роботи та зменшує витрати.
- Надійний двигун із легким запуском: фірмовий двигун K&S відповідає стандартам EURO V, забезпечує довговічну роботу. Універсальна система запуску 3-в-1 робить запуск простим і зручним.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Газ/Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 8.7 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 1.8 кВт |
| Максимальна потужність | 2 кВт |
| Повна потужність | 2 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Аварійний |
| Час безперервної роботи | 4.5 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Пікова потужність | 2 Вт |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Колір | Зелений |
| Паралельне підключення | Так |
| Двигун | |
| Марка двигуна | KS 110і |
| Об'єм двигуна | 79.7 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.35 л |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 510 мм |
| Висота | 475 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Вага | 18.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 87 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 35 град. |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 999 ₴
- Спосіб упаковки: Картона коробка











