Генератор інверторний Konner&Sohnen KS 4100iE G бензин газ 3.6 кВт Електростартер Мідна обмотка
45 799 ₴
- Немає в наявності
- Код: KS 4100iE G
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інверторний газобензиновий генератор Könner&Söhnen KS 4100iE G
- Безпечне живлення для вашої техніки: насолоджуйтесь стабільною роботою навіть найчутливіших приладів завдяки чистій синусоїді 230В 50Гц.
- Економія палива та тривала робота: режим ECO дозволить забути про часті заправки, знижуючи споживання палива до 50% при малих навантаженнях. Це не тільки заощадить кошти, але й значно подовжить час роботи генератора.
- Універсальне використання Dual Fuel: забудьте про обмеження! Повна комплектація для газового підключення забезпечить вам максимальну зручність та гнучкість у виборі пального.
- Інтуїтивно зрозумілий LED-дисплей надасть вам всю необхідну інформацію про роботу генератора, а ергономічна панель керування з USB-виходами та розетками 230В зробить його використання максимально комфортним.
- Мобільність та надійність для вашого спокою: завдяки транспортувальному комплекту з колесами та ручкою, ви зможете легко переміщати генератор куди завгодно. А високоякісний альтернатор з мідною обмоткою гарантує його тривалу та безперебійну роботу, даруючи вам впевненість у будь-якій ситуації.
- Можливість використовувати як з переносним газовим балоном, так і зі стаціонарною ємністю для зберігання газу (газгольдером). За умови підключення сертифікованим фахівцем. Тиск в системі подачі не повинен перевищувати 16 Бар.
- Вбудований електронний блок з мікропроцесорним керуванням контролює роботу генератора та забезпечує стабільну вихідну напругу 230В 50Гц синусоїдальної форми, що підходить для надійної роботи чутливої електроніки.
- Універсальний вмикач двигуна 3 в 1 для максимально легкого та зручного запуску генератора, поєднує функції паливного крану, повітряної заслонки та електричного запуску двигуна.
- У генераторах інверторного типу Könner & Söhnen встановлено високоякісний безщітковий альтернатор зі 100% мідною обмоткою. Надійний та компактний альтернатор встановлений на постійних магнітах, у пластиковому кожусі та може витримувати максимальні навантаження без ушкоджень, гарантує тривалу надійну роботу генераторної установки.
- Можливість паралельного підключення двох генераторів через спеціальний прилад для отримання подвійної потужності. Підходить до моделей інверторних генераторів Könner & Söhnen®, в яких є функція паралельного підключення: KS 2000i S, KS 2000iG S, KS 4000iE S, KS 4000iEG S, KS 4100iEG, KS 6000iE S.
- У комплект поставки входить все необхідне для використання газу в якості палива: 1. Вбудований редуктор, що забезпечує подачу газу під час роботи двигуна та запобігає витоку газу, а також зупиняє подачу газу при вимкненому генераторі. 2. Шланг для підключення газового балону довжиною 1,5 м забезпечує комфортне під’єднання. 3. Для підвищення надійності газової магістралі на шланг встановлений додатковий редуктор, який кріпиться на балон. Він забезпечує зниження тиску та знімає можливість перевантаження газового з’єднання. Потрібно лише під’єднати генератор до балону та запустити двигун.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Газ/Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 17.4 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 3.6 кВт |
| Максимальна потужність | 4 кВт |
| Повна потужність | 4 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Аварійний |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Пікова потужність | 4 Вт |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Паралельне підключення | Так |
| Двигун | |
| Марка двигуна | KS 240i |
| Об'єм двигуна | 223 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 12.5 л |
| Потужність двигуна | 7.5 к. с. |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 530 мм |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Вага | 38 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -5 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 30 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 799 ₴











