Сівалка Gruntek Daisy
Ручний розкидувач-сівалка Gruntek Daisy допоможе вам легко та швидко посіяти насіння, внести добрива або розкидати пісок, сіль під час ожеледиці. Має ємність - 3л.
- Легка та зручна у використанні.
- Забезпечує плавний та контрольований розподіл наповнювача.
- Універсальне застосування
- Ідеально підходить для розкидання насіння, добрив для газону та гранульованих садових добрив
- 3 рівні регулювання подачі матеріалу
- Виготовлена з поліпропілен

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gruntek |
| Країна виробник | Китай |
| Тип висівного апарату | Дисковий |
| Кількість бункерів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Дозатор | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 220 мм |
| Вага | 0.51 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 462 ₴












